KONST / Litografier / Färglitografi 15707400
nr 1570 7400
Färglitografi
2 st, Reuterswärd, yttermått inklusive ram: 66x77 cm. Signerad
Kondition: 1 med skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:18:42
13/10 19:27:12
300 kr
16/10 14:08:26